Terje og Aron vinner TFK Cup 2013 AK_VKTFK Cup AK/VK pr 27.11.13:

Jaktprøvesesongen 2013 er over for denne gang, og slik ble stillingen:

Nr 1 P Pimens Aron e/f Terje Steinsund 1 x 1.VK m/CK, 1 x 3.VK finale NM Høyfjell, 1 x 4.VK, Exc BK utstilling = 720 p

Nr 2 P Joker e/f Ronny Hartviksen 1 x 1.VK m/CACIT, 1 x 1.VK, 1 x 2.VK, 2 x 3.VK, 3.pl NM Lag Vinter (pointerlaget), utstilling ikke stillt i år = 610 p

Nr 3a P Jimsrypas Kitty e/f Jim Theodorsen 1 x 1.VK m/CACIT, 1 x 1.VK, 1 x 3.VK, Exc BK,1BKK, 1BTK,CK,CERT,CACIB,BIM utstilling = 560 p

Nr 3b P Pointnics E I Point e/f Ole Ingebrigtsen 2 x 1.VK m/CK, 2 x 1.VK, 1 x 3.VK, utstilling ikke stillt i år = 560 p

RaseHundFarMorEier/Fører Poeng
P Pimens Aron Jutevatnets Radar Drevjans Belle Terje Steinsund 720
P Joker Koss Ramfløydalens Pepsi Ronny Hartviksen 610
P Jimsrypas Kitty Black Luckys William Jimsrypas Cähppes Bivdi Jim Theodorsen 560
P Pointnics E I Point Jutevatnets Radar Pointnics Chanti Ole Ingebrigtsen 560
P Dansk Dynasty Elka Saxo Du Bois Des Perches Dansk Dynasty Yckel Geir Roger Hagenes 340
P Pellarskogens Kon Pointnics E I Point Pellarskogens Rossi Ole Ingebrigtsen 320
ES Ringvassøyas Tinka Kvernmomarkas Troll Ringvassøyas Janka Oddmar Isaksen 320
GS Stegjefjellets Targa II Klettkovens Karikatur Darags E Keweenaw Maja Kolsum 270
GS Klettkovens Shira Imingens Bh Gær Go Klettkovens Tausa Iii Jim Pedersen 240
P Stenbitens Lycke Black Luckys Rapp Hesselhøj Estelle Geir Arne Johansen 240
P Patjanens Ville Antinori Skipsfjordhønas Louis Annahojs Sourva Per Anton Berg 230
P Skipsfjordhønas C Bolt Jutevatnets Cox Skipsfjordhønas Texi Wiggo Ditlefsen 230
KV Langsundets Skade Rugdelias J M G Cogito Itzas Frøya Bjørn Morten Baardvik 200
P Sollidalens A Kaia Ørntuas C Aiko Ronja Øystein Pedersen 200
ES Steinrabbens Nala Rypskogens Trick Ringvassøyas Samira Stein Martinsen 200
KV Itzas Heidi Senjafjellets Bum Tsarek Itzas Inka Anne Maj Krogh 180
P Jimsrypas Lio Messi Pointnics E I Point Jimsrypas Mia John Solstad 180
P Jippi Joker Enerumskogen Black-Miss Jenny Richardsen 180
GS Krabbenesmyras B-Taiga Wyndancer Thunder Zettertjärns U-Flax Roger Tømmerholen 180
ES Dulles A El-Zorro Steinrabbens Felix Skillevatnets Turte Stein Arne Paulsen 160
P Pointerlabbens Ina Karacanis Nobel Ramfløydalens Pepsi Ronny Hartviksen 160
ES Ringvassøyas Samira Steinrabbens Felix Ringvassøyas Shakira Stein Martinsen 150
ES Steinrabbens Milo Ringvassøyas Mikkel Steinrabbens Tara Stein Martinsen 150
ES Dulles A Zeta Steinrabbens Felix Skillevatnets Turte Tor og Stein Martinsen 80
P Jimsrypas Jeger Black Luckys William Jimsrypas Cähppes Bivdi Jim Theodorsen 80
P Vakkerdalens Stærk Pellarskogens Nico Frøya Per Kanestrøm 80
KV Åsheias Dzz Vinter Zico Rugdelias Nmj Zanta Lasse Valsø 80
P Skipsfjordhønas Funny Bjørklunds K.Cito Kari-Mor Wiggo Ditlefsen 70
P Ottorinos Tya Balder Ottorinos Anna Dag Håvard Hanssen 50

Jaktprøveresultater AK/VK Høst 2013

Vesterålen 12 - 13.10.13
3.pr VK Steinrabbens Nala e/f Stein Martinsen

Nordreisa 12 - 13.10.13
1.pr AK P Skipsfjordshønas C Bolt e/f Wiggo Ditlefsen
2.pr AK P Patjanens Ville Antinori e/f Per Anton Berg

Alta 05 - 06.10.13
3.pr AK P Skipsfjordshønas C Bolt e/f Wiggo Ditlefsen

NESK NM Høyfjell Kongsvold 05 - 08.09.13
3.pr VK NM finale P Pimens Aron e/f Terje Steinsund
1.pr VK m/CK NM kvalik P Pointnics Point e/f Ole

Saltfjellet 07 - 08.09.13
1.pr VK m/CACIT finale GS Klettkovens Shira e/f Jim Pedersen
1.pr VK kvalik GS Klettkovens Shira e/f Jim Pedersen
3.pr AK P Patjanens Ville Antinori e/f Per Anton Berg

MTFK Senja 31.08 - 01.09.13
1.pr VK m/CK finale P Stenbitens Lycke e/f Geir Arne Johansen
3.pr VK P Pellarskogens Kon e/f Ole Ingebrigtsen

THK, Fuglehundgruppa 24 - 25.08.13
1.pr VK m/CK P Pointnics Point e/f Ole Ingebrigtsen
1.pr VK P Dansk Dynasty Elka e/f Geir Roger Hagenes
1.pr AK ES Ringvassøyas Tinka e/f Oddmar Isaksen
2 x 2.pr AK P Pointerlabbens Ina e/f Ronny Hartviksen
3.pr AK P Jippi e/f Jenny Hartviksen

Dividalen 21 - 22.08.13
1.pr AK m/ÆP Skog KV Langsundets Skade e/f Bjørn Morten Baardvik
1.pr AK Skog KV Itzas Heidi e/f Anne Maj Krogh

Arvidsjour 18.08.13
1.Skl Cert Skog Sollidalens A Kaja e/f Øystein Pedersen

Utstillingsresultater AK/VK 2013
Excelent BK,1BKK,2BTK,CK,CERT Hageseter 13.07.13 GS Stegjefjellets Targa II e/f Maja Kolsum
CK,CERT,Res.CACIB Rovaniemi 23.06.13 ES Ringvassøyas Tinka e/f Oddmar Isaksen
CK,CERT,CACIB,BIR Rovaniemi 23.06.13 P Dansk Dynasty Elka e/f Geir Roger Hagenes
Excellent BK,1BKK,1BTK,CK,CERT,CACIB,BIM NKK Tromsø 16.06.13 ES Ringvassøyas Tinka e/f Oddmar Isaksen
Excellent BK,1BKK,1BTK,CK,CERT,CACIB,BIM NKK Tromsø 16.06.13 P Jimsrypas Kitty e/f Jim Theordorsen
Excellent BK,1BKK,2BHK,CK,CERT,CACIB NKK Tromsø 16.06.13 P Jimsrypas Lio Messi e/f John Solstad
Excellent BK,3BKK NKK Tromsø 16.06.13 GS Stegjefjellets Targa II e/f Maja Kolusm
Excellent BK,3BKK,3BTK NKK Tromsø 16.06.13 P Steinbitens Lycke e/f Geir Arne Johansen
Excellent BK,4BKK NKK Tromsø 16.06.13 P Sollidalens Storm e/f Linn Pedersen
Good BK NKK Tromsø 16.06.13 B Mia e/f Harald Hansen
Excelent BK,1BKK,3BTK,CK,CERT Tromsø 15.06.13 GS Stegjefjellets Targa II e/f Maja Kolsum
Exelent BK,1BKK,1BTK,CK,CERT,BIM MTFK Tromsø ES Ringvassøyas Tinka e/f Oddmar Isaksen
Excelent BK,2BKK,2BHK,CK,Res.CERT Tromsø 14.06.13 IS F-Kenzo Av Miessevàrri e/f Roy H Olsen
Excelent BK,2BKK,3BHK,CK,Res.CERT Målselv 09.06.13 P Pellarskogens Kon e/f Ole Ingebrigtsen
Excelent BK Målselv 09.06.13 P Jimsrypas Prince e/f Fredrik Fredriksen
Excelent BK Målselv 09.06.13 P Patjanens Villa Antinori e/f Per Antno Berg
Excelent BK Målselv 09.06.13 P Pimens Aron e/f Terje Steinsund
Verry Good BK Målselv 09.06.13 P Vestfjorddalens Tøtta T e/f Terje Steinsund
Verry Good BK,4BKK Målselv 09.06.13 P Ørntuas G Lady Gaia Javapoint e/f Tommy Samuelsberg
Excelent BK,1BKK,1BTK,CK,CERT,BIR Sortland 25.05.13 ES Ringvassøyas Tinka e/f Oddmar Isaksen

Jaktprøveresultater AK/VK Vinter 2013

SFK 26, 27 og 28.04.13
2.pr AK P Jippi e/f Jenny Richartsen

VFFK 19, 20 og 21.04.13
1.pr VK m/CACIT finale PJoker e/f Ronny Hartviksen
1.pr AK Krabbenesmyras B-Taiga e/f Roger Tømmerholen
2.pr AK Krabbenesmyras B-Taiga e/f Roger Tømmerholen
2.pr AK KV Åsheias Dzz Vinter e/f Lasse Valsø

Arjeplog 13.04.13
2.pr ØKL P Skipsfjordshønas C Bolt e/f Wiggo Ditlefsen

MTFK 13 og 14.04.13
1. pr VK m/CACIT finale Jimsrypas Kitty e/f Jim Theodorsen
1.pr VK kval Pointnics Point e/f Ole Ingebrigtsen
3.pr Vk finale Pointnics Point e/f Ole Ingebrigtsen
1.pr AK Steinrabbens Nala e/f Stein Martinsen

Gallok 13.04.13
3.pr VK Sollidalens A Kaja e/f Øystein Pedersen
 

Status premieringer i VK:

HVFK NM Vinter kvalik Andøya 22.03.13
1.pr VK NM kvalifisering P Jimsrypas Kitty e/f Jim Theodorsen
2.pr VK m/CK NM kvalifisering ES Ringvassøyas Samira e/f Stein Martinsen
3.pr VK NM kvalifisering ES Dulles A Zeta e/f Tor og Stein Martisen
3.pr VK NM kvalifisering P Joker e/f Ronny Hartviksen
4.pr VK NM kvalifisering P Pellarskogens Kon e/f Ole Ingebrigtsen

HVFK NM vinter Lag Andøya 21.03.13
3.pl NM vinter Lag P Joker e/f Ronny Hartviksen

TFK Tromsø 17.03.13
1.pr VK semifinale P Pointnics E I Point e/f Ole Ingebrigtsen
5.pr VK semifinale P Skipsfjordhønas Funny e/f Wiggo Ditlefsen

TFK Tromsø 16.03.13
1.pr VK m/CK kvalifisering P Pimens Aron e/f Terje Steinsund
1.pr VK kvalifisering P Dansk Dynasty Elka e/f Geir Roger Hagenes
2.pr VK kvalifisering P Pellarskogens Kon e/f Ole Ingebrigtsen
3.pr VK kvalifisering P Joker e/f Ronny Hartviksen
3.pr VK kvalifisering ES Dulles A-El Zorro e/f Stein Arne Paulsen
3.pr VK kvalifisering P Jimsrypas Jeger e/f Jim Theodorsen
4.pr VK kvalifisering ES Ringvassøyas Samira e/f Stein Martinsen

NTFK Arnøya 09.03.13
2.pr VK finale P Joker e/f Ronny Hartviksen

NTFK Arnøya 09.03.13
1.pr VK kvalik P Joker e/f Ronny Hartviksen
3.pr VK kvalik ES Dulles A-El Zorro e/f Stein Arne Paulsen

THK, fuglehundgruppa Tromsø I 03.03.13
4.pr VK finale ES Steinrabbens Milo e/f Stein Martinsen

THK, fuglehundgruppa Tromsø I 02.03.13
2.pr VK kvalifisering ES Steinrabbens Milo e/f Stein Martinsen
3.pr VK kvalifisering P Jimsrypas Kitty e/f Jim Theodorsen
3.pr VK kvalifisering P Vakkerdalens Stærk e/f Per Kanestrøm
4.pr VK kvalifisering P Pimens Aron e/f Terje Steinsund
1.pr AK GS Stegjefjellets Targa II e/f Maja Kolsum
2.pr AK ES Ringvassøyas Tinka e/f Oddmar Isaksen

KJFF Ringvassøy 23.02.13:
3.pr AK GS Stegjefjellets Targa II e/f Maja Kolsum
3.pr AK P Jippi e/f Jenny Richardsen

TFK klubbmesterskap AK 17.02.13:
Nr 1 P Jimsrypas Kitty e/f Jim Theodorsen
Nr 2 KV Itzas Heidi e/f Anne Maj Krogh
Nr 3 KV Langsundets Skade e/f Bjørn Morten Baardvik
Nr 4 P Jimsrypas Lio Messi e/f John Solstad
Nr 5 P Ottorinos Tya e/f Dag Håvard Hanssen

TFK oppfordrer klubbens ekvipasjer til å melde inn jaktprøve og utstillingsresultater til TFK redaksjonen gjennom året.                                                                        

Joomlas feilsøkingskonsoll

Økt

Profileringinformasjon

Minneforbruk

Database-spørringer