NJCH Jimsrypas KittyStillingen i TFK Cup AK/VK 2011:

P NJCH Jimsrypas Kitty e/f Jim Theodorsen er vinner av TFK Cup 2011 etter en strålende sesong med 2 x 1.pr VK, 2 x 2.pr VK, 1 x 3.pr VK og 1 x 1.pr AK samt Res. CACIT på Vannøya i vinter. Kitty var også med på Pointerlaget som tok Sølv NM Lag Vinter og Sølv NM Lag Høst. Prikken over i en er at hun nå kan smykke seg med tittlene NPK Elitehund og ny Norsk Jaktchampion. Hun er også en vakker tispe, og fikk Excelent på utstilling i Bardu i 2011.

Nr. 2 ble B Blueprint Kira til Kurt Landau etter ikke mindre enn  6 x 2.pr AK og 1 x 3.pr AK, og Good på utstilling i 2011.

Nr. 3 ble P NJUCH Ørntuas C Aiko e/f Stian Henriksen som har fått 2 x 1.pr VK, 2 x 2.pr VK og 1 x 6.pr VK. Aiko er også  blitt dobbelt champion i år etter CACIT på Altaprøven i vinter og kan nå smykke seg med titelen Norsk Jakt og Utstillingschampion.

I Cup'en teller årets jaktprøveresultater samt beste utstillingsresultat.

TFK gratulerer alle klubbens AK/VK hunder med strålende resultater i 2011 med totalt 78 jaktprøvepremieringer hvorav 15 x 1.pr VK og 9 x 1.pr AK.

RaseHundFarMorEier/Fører Poeng
P Jimsrypas Kitty Black Luckys William Jimsrypas Cähppes Bivdi Jim Theodorsen 860
B Blueprint Kira Shulegan No-Risk Akira Kurt Landau 580
P Ørntuas C Aiko Altegeinos Garm Ørntuas A Bjørk Stian Henriksen 500
P Skipsfjordhønas Texi Anahojs Texas Kari-Mor Tom Ditlefsen 445
P Ottorinos Tya Balder Ottorinos Anna Dag Håvard Hansen 430
P Ronja Brutus Rødfosens Pia Øystein Pedersen 400
P Skipsfjordhønas Funny Bjørklunds K.Cito Kari-Mor Wiggo Ditlefsen 380
ES Ringvassøyas Kirow Kvernmomarkas Troll Ringvassøyas Shakira Eirik Olsen 370
ES Steinrabbens Milo Ringvassøyas Mikkel Steinrabbens Tara Stein Martinsen 350
P Dansk Dynasta Elka Saxo Du Bois Des Perches Dansk Dynasty Yckel Geir Roger Hagenes 310
P Jimsrypas Jeger Black Luckys William Jimsrypas Cähppes Bivdi Jim Theodorsen 310
ES Steinrabbens Felix Vanntindens E Primus C Bianka Stein Martinsen 310
P Jimsrypas Tess Antonætt Ham-Nutens Heike Jimsrypas Mia Svein A.Andresen 300
P Pointnics E I Point Jutevatnets Radar Pointnics Chanti Ole Ingebrigtsen 240
P Stenbitens Lycke Black Luckys Rapp Hesselhøy Estelle Geir Arne Johansen 240
P Ham-Nutens Xavi Skipsfjordhønas Biff Ham-Nutens Sarri Said Nordin 200
KV Langsundets Skade Rugdelias JMB Cogito Itzas Frøya Bjørn Morten Baardvik 200
ES Ringvassøyas Tinka Kvernmomarkas Troll Ringvassøyas Janka Oddmar Isaksen 175
P Karacanis Zita Karacanis Pele Karacanis Bella Geir Roger Hagenes 170
P Skipsfjordhønas Louis Anahojs Texas Kari-Mor Per A.Berg 160
IS Irskesjøens Nix Hadseløyas Mounty Åsgjerdets Lina Jan Arild Kingswick 120
P Barentsviddas B Kim Black Luckys Copiad Giga Stian Henriksen 100
IS Bjørbækkollens Lt Kark Havgas Tore Hund Sæterelvas Lady In Red Jarle Kristoffersen 100
P Jimsrypas Pia Ham-Nutens Heike Jimsrypas Mia Halvar Lockertsen 100
GS Langsundets Punky Lk-Irgo Sneeggåsens Tiri Roger Tømmerholen 100
P Pellarskogens Kon Pointnics E I Point Pellarskogens Rossi Ole Ingebrigtsen 100
P Solasteggens Hannah Montana Black Luckys Rapp Black Luckys Baracuda Geir Arne Johansen 100
B Bråkebøttas Pippa Shulegan No-Risk Akira Kurt Landau 80
B Jbs Leiki Perkars Basse Brufjordens XL Freia Paul Aandahl 80
P Patjanens Villa Antonori Skipsfjordhønas Louis Annahojs Sourva Per Anton Berg 80
P Pimens Aron Jutevatnets Radar Drevjans Belle Terje Steinsund 80
KV Itzas Inka Rugdelias JMG Cogito Itzas Ilja Anne Maj Krogh 50
 P Jippi Joker Enerumskogens Black-Miss Jenny Richardsen 50
P Sollidalens A Kaia Ørntuas C Aiko Ronja Øystein Pedersen 50

                                                                        

Joomlas feilsøkingskonsoll

Økt

Profileringinformasjon

Minneforbruk

Database-spørringer