TFK Cup AK/VK pr 09.09.18:

Høstprøvene tar nå en jaktpause og AK/VK hunder skal ut på jakt. Vi gratulerer klubbens medlemmer med fantastiske resultater så langt i høst med blant annet 2 x CACIT(B Kvikksteps Mira e/f Eivind Winther og IS IM-Tjupnoi e/f Ronny Jørgensen)  og 2 x CK(P Jimsrypas Kitty og P Jimsrypas Tia e/f Jim Theodorsen)

VFFK Kautokeinoprøven 07 - 09.09.18
1.pr VK m/CACIT finale B Kvikksteps Mira e/f Eivind Winther
2.pr VK finale IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen

OFK Altevannsprøve 08 - 09.09.18
3.pr VK P Jimsrypas Tia e/f Jim Theodorsen

KJFF Ringvassøya 04.09.18
1.pr VK m/CK P Jimsrypas Kitty e/f Jim Theodorsen
4.pr VK GS Sarabakkens Blaser e/f Ben Ruben Heimstad
5.pr VK B Kvikksteps Mira e/f Eivind Winther

MTFK Senja 01 - 02.09.18
1.pr VK m/CK kval P Jimsrypas Tia e/f Jim Theodorsen

THK Tromsøprøven 25 - 27.08.18
2.pr VK m/Res CACIT finale IS IM-Tjupnoi e/f Ronny Jørgensen
3.pr VK finale B Kvikksteps Mira e/f Eivind Winther
1.pr AK GS Sarabakkens Blaser e/f Ben Ruben Heimstad
1.pr AK KV Langsundets Ricco e/f Steinar Storelv
2.pr AK P Jimsrypas Lotta e/f John Solstad
2.pr AK KLM Stormfjellets Sarek e/f Steinar Lagesen

THK Tromsøprøven Skog 22.08.18
1.pr AK Skog B Tromsørypas Pa Liz e/f Per Johnny Skjæran
1.pr AK Skog GS Sarabakkens Blaser e/f Ben Ruben Heimstad
1.pr AK Skog P Jimsrypas Kitty e/f Jim Theodorsen
1.pr AK Skog P Sallirs Td Bahgera e/f Dag Håvard Hansen
2.pr AK Skog P Sollidalens C Odin e/f Wiggo Ditlefsen
2.pr AK Skog P Sallirs Tj Cava e/f Gunstein Bakland
2.pr AK Skog KV Langsundets Amerika e/f Bjørn Morten Baardvik

SFHK Saltfjellprøven 27 - 29.04.18
1.pr VK kval IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen
2.pr VK kval B Orreskogens Bri e/f Per Johnny Skjæran
3.pr VK kval KV Itzas Heidi e/f Anne Maj Krogh

MTFK Altevannsprøven 21 - 22.04.18
2.pr VK finale P Jimsrypas iOS e/f Ole Ingebrigtsen
3.pr VK finale B Orreskogens Bri e/f Per Johnny Skjæran
2.pr VK kval B Orreskogens Bri e/f Per Johnny Skjæran
5.pr VK kval IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen
2.pr AK GS Sarabakkens Blaser e/f  Ben-Ruben Heimstad

VFFK Altaprøven 13 - 15.04,18
2.pr VK m/Res CACIT finale P Jimsrypas Kitty e/f Jim Theodorsen
3.pr VK finale IS IM-Tjupnoi e/f Ronny Jørgensen
6.pr VK finale P Tinka Av Vor-point e/f Jim Møllnes 
2.pr VK m/CK kval ES Heggetuvas Black Ear e/f Stein Martinsen
3.pr VK kval B Tromsørypas Pa Liz e/f Per Johnny Skjæran
3.pr VK kval KV Langsundets Amerika e/f Bjørn Morten Baardvik
5.pr VK kval IS IM-Tjupnoi e/f Ronny Jørgensen
6.pr VK kval IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen
2.pr AK P Sollidalens C Odin e/f Wiggo Ditlefsen
3.pr AK P Sollidalens C Odin e/f Wiggo Ditlefsen

OFHK Altevann 07 - 08.03.18
1.pr VK m/CK finale P Jimsrypas Kitty e/f Jim Theodorsen
2.pr AK P Sallirs Td Baltus e/Dag Håvard Hansen f/Magnus Børseth
2.pr AK P Sallirs Tj Cava e/f Gunstein Bakland

Sør-Varanger JFF Gallok 07 - 08.04.18
3.pr VK finale IS IM-Tjupnoi e/f Ronny Jørgensen

HVFK NM Vinter 23 - 25.03.18
1.pr VK NM semi B Tromsørypas Pa Liz e/f Per Johnny Skjæran
1.pr VK m/CK NM kval B Tromsørypas Pa Liz e/f Per Johnny Skjæran
1.pr VK kval P Sollidalens C Koss e/f Ronny Hartviksen
2.pr VK kval P Jimsrypas iOS e/f Ole Ingebrigtsen

NM Lag Vinter Andøya 22.03.18
1.plass NM Lag (Breton) B Tromsørypas Pa Liz e/f Per Johnny Skjæran
2.plass NM Lag (Pointer) P Jimsrypas iOS e/f Ole Ingebrigtsen
3.pr VK NM Lag (individuelt) B Tromsørypas Pa Liz e/f Per Johnny Skjæran

HVFK Andøya 22 - 25.03.18
2.pr AK KV Sognexpressen's Kzb Giro e/f Jan Tore Johansen

THK, Fuglehundgruppa Tromsø 17 - 19.03.18
2.pr VK finale P Jimsrypas Kitty e/f Jim Theodorsen
1.pr VK kvalik P Jimstrypas Tia e/f Jim Theodorsen
2.pr AK GS Sarabakks Blaser e/ Ben Ruben og Camilla Heimstad f/ Ben Ruben Heimstad

NTFK Arnøyprøven 10 - 11.03.18
2.pr VK finale IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen
5.pr VK finale P Tinka Av Vor-point e/f Jim Møllnes
2.pr AK P Sollidalens C Odin e/f Wiggo Ditlefsen
2.pr AK KV Ormkullens Kasper e/f Martin Hansson

TFK Tromsøprøve I 03 - 05.03.18
3.pr VK finale B Reisavannets Ja-Kaos e/f Jan Erik Jensen
1.pr VK m/CK kvalik ES Joker Av Skåpleinun e/f Ingar Leiros
2.pr VK kvalik P Jimstrypas Tia e/f Jim Theodorsen
6.pr VK kvalik B Tromsørypas Pa Liz e/f Per Johnny Skjæran
1.pr AK P Nyheimgutens Hit Man e/f Ronny Hartviksen
1.pr AK ES Heggetuvas Black Ear e/f Stein Martinsen
1.pr AK P Halsenutens Bf Kompis e/f Esben Eliassen
2.pr AK KV Sognexpressen's Kzb Giro e/f Jan Tore Johansen

MTFK Senjaprøven 24 - 25.02.18
1.pr VK finale P Jimsryps iOS e/f Ole Ingebrigtsen
2.pr VK kval P Sollidalens Koss e/f Ronny Hartviksen
1.pr AK IS IM-Tjupnoi e/f Ronny Jørgensen

KJFF Ringvassøyprøven 17 - 18.02.18
1.pr VK m/CK finale B Tromsørypas Pa Liz e/f Per Johnny Skjæran
2.pr VK m/CK finale IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen
5.pr VK kval IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen
1.pr AK P Sollidalens C Koss e/f Ronny Hartviksen
2.pr AK P Jimsrypas Lotta e/f John Solstad

HVFK Vesterålsprøven 17-18.02.18
1.pr AK P Sallirs Td Baltus e/Dag Håvard Hansen f/Magnus Børseth
2.pr AK P Sallirs Td Baltus e/Dag Håvard Hansen f/Magnus Børseth

Klubbmesterskap TFK AK/VK 11.02.17
1.pl B Orreskogens Bri e/f Per Johnny Skjæran

TFK oppfordrer klubbens ekvipasjer til å melde inn jaktprøve og beste utstillingsresultat til TFK redaksjonen gjennom året, og husk å melde fra hvis dere oppdager feil eller mangler!  

Rase Hund Far Mor Eier/Fører Poeng
B Tromsørypas Pa Liz Reisavannets B-Aylo Bekkaurens Pia Per Johnny Skjæran 710
P Jimsrypas Kitty Black Luckys William Jimsrypas Cähppes Bivdi Jim Theodorsen 580
IS G-Tjikkom Av Miessevarri Indus Vieksas Vilja Ronny Jørgensen 570
IS IM-Tjupnoi Ari Av Miessevarri H-Ira Av Miessevarri Ronny Jørgensen 470
GS Sarabakks Blaser Egon Faksfjellets Terra Ben Ruben Heimstad 410
P Jimsrypas iOS Pointnics Point Jimsrypas Kitty Ole Ingebrigtsen 380
P Jimsrypas Tia Pointnics Point Jimsrypas Kitty Jim Theodorsen 380
B Orreskogens Bri Euskadi Orreskogens E-Lisa Per Johnny Skjæran 360
B Kvikksteps Mira Orreskogens B-Røm Femme Fatale De La Sou. Eivind Winther 290
P Sollidalens C Odin Skipsfjordhønas C Bolt Sollidalens A Kaia Wiggo Ditlefsen 290
P Sollidalens C Koss Skipsfjordhønas C Bolt Sollidalens A Kaia Ronny Hartviksen 280
P Sallirs Td Baltus Eidemlias Dallas T Ottorinos Tya Dag Håvard Hansen 260
ES Heggetuvas Black Ear Uræds Buck Steinrabbens Toya Stein Martinsen 200
P Jimsrypas Lotta Pointnics Point Jimsrypas Kitty John Solstad 160
KV Langsundets Amerika Varangervalpen Mikkel-Eirik Langsundets Skade Bjørn Morten Baardvik 160
P Sallirs Tj Cava Jimsrypas Jeger Ottorinos Tya Gunnstein Bakland 160
KV Sogneexpressen Kzb Giro Caput Altum Basile Sognexpressen Fcs Zenta Jan Tore Johansen 160
P Tinka Av Vor-point Pointnics Point Juvel-En A Av Vor-Point Jim Møllnes 140
ES Joker Av Skåpleinun Østkystens Vito Sørbølfjellets Luca Ingar Leiros 120
P Halsenutens Bf Kompis Jutevatnets Birk Lytingfjellets Frekka Esben Eliassen 100
KV Langsundets Ricco Fjalltinda Snorri Langsundets Skade Steinar Storelv 100
P Nyheimgutens Hit Man Ohlsmyrens P Respect Pointnics Laiba Ronny Hartviksen 100
B Reisavannets Ja-Kaos Alex Dei Fiorindo Reisavannets B-Java Jan Erik Jensen 100
P Sallirs Td Bahgera Eidemlias Dallas T Ottorinos Tya Dag Håvard Hansen 100
KV Itzas Heidi Senjafjellets Bum Tsarek Itzas Inka Anne Maj Krogh 80
KV Ormkullens Kasper Irgas Ormkullens I Varga Martin Hansson 80
KLM Stormfjellets Sarek Seitsenaukeen Kleo Raya Steinar Lagesen 80
           


Beste utstillingsresultater 2018:
I TFK Cup AK/VK er det beste utstillingsresultat samt alle jaktprøveresultater som teller etter at hunden er fylt 2 år. Vi vil ta en gjennomgang av klubbens jaktprøvepremierte hunder som har vært på utstilling i slutten av oktober og beregne endelig poengsum i TFK Cup.

Joomlas feilsøkingskonsoll

Økt

Profileringinformasjon

Minneforbruk

Database-spørringer