Notice: Undefined variable: socialIcons in /home/32/w303840/www/plugins/system/jsntplframework/libraries/joomlashine/template/helper.php on line 687
TFK Cup 2018 AK/VK

TFK Cup AK/VK pr 30.04.18:

Sesongens siste prøvehelg er over med Saltfjellprøven og Sennalandsprøven. På Sennalandet lyktes ingen av våre ekvipasjer, mens på Saltfjellet fikk IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen 1.pr VK kval, B Orreskogens Bri e/f Per Johnny Skjæran 2.pr VK kval og KV Itzas Heid e/f Anne Maj Krogh 3.pr VK kval. TFK Gratulerer og ønsker alle klubbens ekvipasjer en velfortjent ferie fra jaktprøvesporten.

SFHK Saltfjellprøven 27 - 29.04.18
1.pr VK kval IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen
2.pr VK kval B Orreskogens Bri e/f Per Johnny Skjæran
3.pr VK kval KV Itzas Heidi e/f Anne Maj Krogh

MTFK Altevannsprøven 21 - 22.04.18
2.pr VK finale P Jimsrypas iOS e/f Ole Ingebrigtsen
3.pr VK finale B Orreskogens Bri e/f Per Johnny Skjæran
2.pr VK kval B Orreskogens Bri e/f Per Johnny Skjæran
5.pr VK kval IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen
2.pr AK GS Sarabakkens Blaser e/f  Ben-Ruben Heimstad

VFFK Altaprøven 13 - 15.04,18
2.pr VK m/Res CACIT finale P Jimsrypas Kitty e/f Jim Theodorsen
3.pr VK finale IS IM-Tjupnoi e/f Ronny Jørgensen
6.pr VK finale P Tinka Av Vor-point e/f Jim Møllnes 
2.pr VK m/CK kval ES Heggetuvas Black Ear e/f Stein Martinsen
3.pr VK kval B Tromsørypas Pa Liz e/f Per Johnny Skjæran
3.pr VK kval KV Langsundets Amerika e/f Bjørn Morten Baardvik
5.pr VK kval IS IM-Tjupnoi e/f Ronny Jørgensen
6.pr VK kval IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen
2.pr AK P Sollidalens C Odin e/f Wiggo Ditlefsen
3.pr AK P Sollidalens C Odin e/f Wiggo Ditlefsen

OFHK Altevann 07 - 08.03.18
1.pr VK m/CK finale P Jimsrypas Kitty e/f Jim Theodorsen
2.pr AK P Sallirs Td Baltus e/Dag Håvard Hansen f/Magnus Børseth
2.pr AK P Sallirs Tj Cava e/f Gunstein Bakland

Sør-Varanger JFF Gallok 07 - 08.04.18
3.pr VK finale IS IM-Tjupnoi e/f Ronny Jørgensen

HVFK NM Vinter 23 - 25.03.18
1.pr VK NM semi B Tromsørypas Pa Liz e/f Per Johnny Skjæran
1.pr VK m/CK NM kval B Tromsørypas Pa Liz e/f Per Johnny Skjæran
1.pr VK kval P Sollidalens C Koss e/f Ronny Hartviksen
2.pr VK kval P Jimsrypas iOS e/f Ole Ingebrigtsen

NM Lag Vinter Andøya 22.03.18
1.plass NM Lag (Breton) B Tromsørypas Pa Liz e/f Per Johnny Skjæran
2.plass NM Lag (Pointer) P Jimsrypas iOS e/f Ole Ingebrigtsen
3.pr VK NM Lag (individuelt) B Tromsørypas Pa Liz e/f Per Johnny Skjæran

HVFK Andøya 22 - 25.03.18
2.pr AK KV Sognexpressen's Kzb Giro e/f Jan Tore Johansen

THK, Fuglehundgruppa Tromsø 17 - 19.03.18
2.pr VK finale P Jimsrypas Kitty e/f Jim Theodorsen
1.pr VK kvalik P Jimstrypas Tia e/f Jim Theodorsen
2.pr AK GS Sarabakks Blaser e/ Ben Ruben og Camilla Heimstad f/ Ben Ruben Heimstad

NTFK Arnøyprøven 10 - 11.03.18
2.pr VK finale IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen
5.pr VK finale P Tinka Av Vor-point e/f Jim Møllnes
2.pr AK P Sollidalens C Odin e/f Wiggo Ditlefsen
2.pr AK KV Ormkullens Kasper e/f Martin Hansson

TFK Tromsøprøve I 03 - 05.03.18
3.pr VK finale B Reisavannets Ja-Kaos e/f Jan Erik Jensen
1.pr VK m/CK kvalik ES Joker Av Skåpleinun e/f Ingar Leiros
2.pr VK kvalik P Jimstrypas Tia e/f Jim Theodorsen
6.pr VK kvalik B Tromsørypas Pa Liz e/f Per Johnny Skjæran
1.pr AK P Nyheimgutens Hit Man e/f Ronny Hartviksen
1.pr AK ES Heggetuvas Black Ear e/f Stein Martinsen
1.pr AK P Halsenutens Bf Kompis e/f Esben Eliassen
2.pr AK KV Sognexpressen's Kzb Giro e/f Jan Tore Johansen

MTFK Senjaprøven 24 - 25.02.18
1.pr VK finale P Jimsryps iOS e/f Ole Ingebrigtsen
2.pr VK kval P Sollidalens Koss e/f Ronny Hartviksen
1.pr AK IS IM-Tjupnoi e/f Ronny Jørgensen

KJFF Ringvassøyprøven 17 - 18.02.18
1.pr VK m/CK finale B Tromsørypas Pa Liz e/f Per Johnny Skjæran
2.pr VK m/CK finale IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen
5.pr VK kval IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen
1.pr AK P Sollidalens C Koss e/f Ronny Hartviksen
2.pr AK P Jimsrypas Lotta e/f John Solstad

HVFK Vesterålsprøven 17-18.02.18
1.pr AK P Sallirs Td Baltus e/Dag Håvard Hansen f/Magnus Børseth
2.pr AK P Sallirs Td Baltus e/Dag Håvard Hansen f/Magnus Børseth

Klubbmesterskap TFK AK/VK 11.02.17
1.pl B Orreskogens Bri e/f Per Johnny Skjæran

TFK oppfordrer klubbens ekvipasjer til å melde inn jaktprøve og beste utstillingsresultat til TFK redaksjonen gjennom året, og husk å melde fra hvis dere oppdager feil eller mangler!  

Rase Hund Far Mor Eier/Fører Poeng
B Tromsørypas Pa Liz Reisavannets B-Aylo Bekkaurens Pia Per Johnny Skjæran 610
IS G-Tjikkom Av Miessevarri Indus Vieksas Vilja Ronny Jørgensen 470
P Jimsrypas iOS Pointnics Point Jimsrypas Kitty Ole Ingebrigtsen 380
P Jimsrypas Kitty Black Luckys William Jimsrypas Cähppes Bivdi Jim Theodorsen 360
B Orreskogens Bri Euskadi Orreskogens E-Lisa Per Johnny Skjæran 360
IS IM-Tjupnoi Ari Av Miessevarri H-Ira Av Miessevarri Ronny Jørgensen 350
P Sollidalens C Koss Skipsfjordhønas C Bolt Sollidalens A Kaia Ronny Hartviksen 280
P Sallirs Td Baltus Eidemlias Dallas T Ottorinos Tya Dag Håvard Hansen 260
P Sollidalens C Odin Skipsfjordhønas C Bolt Sollidalens A Kaia Wiggo Ditlefsen 210
ES Heggetuvas Black Ear Uræds Buck Steinrabbens Toya Stein Martinsen 200
P Jimsrypas Tia Pointnics Point Jimsrypas Kitty Jim Theodorsen 180
GS Sarabakks Blaser Egon Faksfjellets Terra Ben Ruben Heimstad 160
KV Sogneexpressen Kzb Giro Caput Altum Basile Sognexpressen Fcs Zenta Jan Tore Johansen 160
P Tinka Av Vor-point Pointnics Point Juvel-En A Av Vor-Point Jim Møllnes 140
ES Joker Av Skåpleinun Østkystens Vito Sørbølfjellets Luca Ingar Leiros 120
P Halsenutens Bf Kompis Jutevatnets Birk Lytingfjellets Frekka Esben Eliassen 100
P Nyheimgutens Hit Man Ohlsmyrens P Respect Pointnics Laiba Ronny Hartviksen 100
B Reisavannets Ja-Kaos Alex Dei Fiorindo Reisavannets B-Java Jan Erik Jensen 100
KV Itzas Heidi Senjafjellets Bum Tsarek Itzas Inka Anne Maj Krogh 80
P Jimsrypas Lotta Pointnics Point Jimsrypas Kitty John Solstad 80
KV Langsundets Amerika Varangervalpen Mikkel-Eirik Langsundets Skade Bjørn Morten Baardvik 80
KV Ormkullens Kasper Irgas Ormkullens I Varga Martin Hansson 80
P Sallirs Tj Cava Jimsrypas Jeger Ottorinos Tya Gunnstein Bakland 80
           


Beste utstillingsresultater 2018:
I TFK Cup AK/VK er det beste utstillingsresultat samt alle jaktprøveresultater som teller etter at hunden er fylt 2 år.

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries