TFK Cup UK pr 31.12.14

Kvikksteps Mira og Eivind WintherTFK Cup UK ble i 2014 vunnet av B Kvikksteps Mira e/f Eivind Winther med 590 poeng, tett fulgt av B Reisavannets ZB Blaze e/f Ulrik Johnsen med 560 poeng. Nummer 3 ble P Karacanis Noah e/f Said Nordin med 440 poeng.

TFK gratulerer, og ønsker lykke til i unghundklassen/voksenklassen i 2015!

NTFK Reisaprøven 11.10-12.10.14:
1.pr UK B Kvikksteps Mira e/f Eivind Winther
1.pr UK B Reisavannets Blaze e/f Ulrik Johnsen
1.pr UK B Kvikksteps Mira e/f Eivind Winther

THK, Fuglehundgruppa Tromsø II 20.09 - 21.09.14:
1.pr UK P Karacanis Noah e/f Said Nordin
3.pr UK B Kvikksteps Mira e/f Eivind Winther
3.pr UK KV Itzas Beretta e/f Anne-Maj Krogh

MTFK NNM 30.08 - 31.08.14:
2.pr UK B Kvikksteps Mira e/f Eivind Winther

TFK Tromsø I 23.08 - 24.08.14
1.pr UK GS Jimbalayas Kenya e/f Roger Tømmerholen
2.pr UK GS Jimbalayas Kenya e/f Roger Tømmerholen
1.pr UK ES Knutsvollens Mica e/f Torgeir Ingebrigtsen
2.pr UK B Reisavannets ZB Blaze e/f Ulrik Johnsen
2.pr UK B Kvikksteps Mira e/f Eivind Winther
2.pr UK B Kvikksteps Mira e/f Eivind Winther

Skogsfuglprøve Arvidsjaur 22.08.14:
1.pr UK m/HP Skog P Sollidalens B Gimla e/f Øystein Pedersen

RaseHundFarMorEier/FørerPoeng
B Kvikksteps Mira  Orreskogens B-Røm  Femme Fatale De La Sou.  Eivind Winther 590
B Reisavannets ZB Blaze Jalos Blizzard Locars Shooting Star Zela  Ulrik Johnsen 560
P Karacanis Noah Dansk Dynasty Goyo  Karacanis Chili  Said Nordin 440
GS Jimbalayas Kenya  Bjørklitoppens Speedy  Klettkovens Shira  Roger Tømmerholen 330
P Markusfjellets Iri Tindra Black Luckys Ingo Jimsrypas Raija Trond Bakkehaug 240
GS Jimbalayas Zeta Bjørklitoppens Speedy Klettkovens Shira Jim Pedersen 200
P Lykketreffets A Lune Jimsrypas Jeger Steinbitens Lycke Trond Bakkehaug 200
P Sollidalens B Gimla Metrinelunds Kejser Ronja Øystein Pedersen 200
B Vinterfjellets Sør Alex Hot Chilli Bråke-Bøtta Pippa Kurt Landau 160
GS Itzas Svaipa Langsundets Nero Tindfotens Itza Anne-Maj Krogh 150
P Karacanis Testa Rosso Eidemlias Dano Karacanis Zita Geir Roger Hagenes 100
ES Knutsvollens Mica Nyheimguttens Spot Berkjestølens A Lara Torgeir Ingebrigts 100
P Lykketreffets Ane Jimsrypas Jeger Steinbitens Lycke Geir Arne Johansen 100
ES Uræds Buck Limingruets Hi-Troll Lapphaugens Tutta Eirik Olsen 100
KV Itzas Beretta Towas S Birk Itzas Inka Anne-Maj Krogh 50

 

Utstillingsresultater i UK 2014:
Very Good BK,3BKK NKK Tromsø 15.06.14 B Reisavannets ZB Blaze e/f Ulrik Johnsen
Excellent JK, 1JKK NKK Tromsø 15.06.14 B Kvikksteps Mira e/f Eivind Winther
Excellent JK, 1JKK THK Tromsø 14.06.14 B Kvikksteps Mira e/f Eivind Winther
Excellent UK,1UKK,3BHK,CK THK Tromsø 14.06.14 P Karacanis Noah e/f Said Nordin
Good BK THK Tromsø 14.06.14 B Reisavannets ZB Blaze e/f Ulrik Johnsen
Excellent BK,1BKK,1BHK,BIM,CK,Cert MTFK Tromsø 13.06.14 P Karacanis Noah e/f Said Nordin
Excellent BK MTFK Tromsø 13.06.14 B Reisavannets ZB Blaze e/f Ulrik Johnsen
Excellent BK,1BKK,1BHK,BIM,CK,Cert NPK Målselv 08.06.14 P Karacanis Noah e/f Said Nordin
Excellent JK,3JKK NPK Målselv 08.06.14 P Sollidalens B Gimla e/f Øystein Pedersen

Jaktprøvepremieringer i UK vinter 2014:

Arjeplogfjellan 26 - 27.04.14:
2.pr UK P Karacanis Noah e/Said Nordin f/Øystein Nilsen

Dovrefjell 25 - 27.04.14:
1.pr UK P Karacanis Testa Rosso e/Geir Roger Hagenes f/Henry Espeseth

Alta 11 - 13.04.14:
1.pr UK B Reisavannets ZB Blaze e/f Ulrik Johnsen
2.pr UK P Markusfjellets Iri Tindra e/f Trond Bakkehaug

Artic Cup Alta 12 - 13.04.14
3.pl AC kvalik GS Jimbalayas Zeta e/f Jim Pedersen

Altevann 05 - 06.04.14:
1.pr UK GS Jimbalayas Kenya e/f Roger Tømmerholen

Andøya 28 - 30.03.14:
3.pr UK P Karacanis Noah e/f Said Nordin 

THK Tromsø II 22 - 23.03.14:
1.pr UK GS Jimbalayas Zeta e/f Jim Pedersen
1.pr UK P Lykketreffets A Lune e/f Trond Bakkehaug
1.pr UK P Lykketreffets Ane e/f Geir Arne Johansen
1.pr UK ES Uræds Buck e/f Eirik Olsen
1.pr UK GS Itzas Svaipa e/f Anne-Maj Krogh
2.pr UK B Reisavannets ZB Blaze e/f Ulrik Johnsen

NTFK 08 -09.03.14
3.pr UK B Reisavannets ZB Blaze e/f Ulrik Johnsen
3.pr UK B Reisavannets ZB Blaze e/f Ulrik Johnsen
3.pr UK GS Itzas Svaipa e/f Anne-Maj Krogh

TFK Tromsø 01 - 02.03.14:
2.pr UK B Vinterfjellets Sør Alex e/f Kurt Landau

MTFK Senja 22 - 23.02.14:
2.pr UK B Vinterfjellets Sør Alex e/f Kurt Landau
2.pr UK P Markusfjellets Iri Tindra e/f Trond Bakkehaug
2.pr UK P Markusfjellets Iri Tindra e/f Trond Bakkehaug

KJFF Ringvassøy 15 - 16.02.14:
1.pr UK GS Jimbalayas Zeta e/f Jim Pedersen
1.pr UK P Lykketreffets A Lune e/f Trond Bakkehaug
2.pr UK P Karacanis Noah e/f Said Nordin
3.pr UK GS Jimbalayas Kenya e/f Roger Tømmerholen

TFK klubbmesterskap UK 01.02.14:
Ingen premierte, men flere lovende unghunder ble vist frem ;o)

Utstillingsresultater UK 2014:


TFK oppfordrer klubbens ekvipasjer til å melde inn jaktprøve og utstillingsresultater til TFK redaksjonen gjennom året.

 

Joomlas feilsøkingskonsoll

Økt

Profileringinformasjon

Minneforbruk

Database-spørringer