Notice: Undefined variable: socialIcons in /home/32/w303840/www/plugins/system/jsntplframework/libraries/joomlashine/template/helper.php on line 687
TFK Cup 2014 AK/VK

Årets Hund 2014 FKFTFK Cup AK/VK pr 31.12.14:

TFK Cup AK/VK ble i 2014 suverent vunnet av unike IS NJCH NMFhv14 G-Tjikkom Av Miessevàrri e/f Ronny Jørgensen med 2120 poeng, en historisk poengsum som det skal bli vanskelig å slå! 

Nr 2 ble GS NJCH Klettkovens Shira e/f Jim Pedersen med 1040 poeng etter en strålende sesong. Tett fulgt av nummer 3 P Skipsfjordhønas C Bolt e/f Wiggo Ditlefsen med 820 poeng. 

I tillegg til å være medlemmer av Tromsø Fuglehundklub, og gjøre opp internt om Årets Hund i 2014 ble de også Årets Hunder i sine representative raseklubber Norsk Irsksetterklub, Norsk Gordonsetterklub og Norsk Pointerklub. 

IS G-Tjikkom Av Miessevàrri er også kåret til Årets fuglehund uansett rase i Norge i 2014, hepp, hepp!

TFK gratulerer, og ønsker lykke til i konkuranseklassen i 2015!

Vikersund, Skogsfuglprøve 09.11.14
3.pr AK Skog GS Klettkovens Shira e/f Jim Pedersen

Skåne 14.10.14:
6.pr VK P Patjanens Ville Antinori e/f Per Anton Berg

NFHK Sølvhunden 26.09 - 28.09.14
1.pr VK kvalik ES Ringvassøyas Samira e/f Stein Martinsen
2.pr AK ES Steinrabbens Nala e/f Stein Martinsen

THK, Fuglehundgruppa Tromsø II 20.09 - 21.09.14:
1.pr VK KV Langsundets Skade e/f Bjørn Morten Baardvik

NISK NM Høyfjell Hjerkinn 05.09 - 07.09.14
1.pr VK semi ES Ringvassøyas Samira e/f Stein Martinsen
3.pr VK semi IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen

NISK NM Høyfjell Lag Hjerkinn 04.09.14:
1.pl NM Lag Høst GS Klettkovens Shira (GS Laget) e/f Jim Pedersen
2.pl NM Lag Høst IS G-Tjikkom Av Miessevarri (IS Laget) e/f Ronny Jørgensen
1.pr VK individuelt NM Lag Høst IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen 

Hattfjelldal 06.09 - 07.09.14:
1.pr VK finale GS Klettkovens Shira e/f Jim Pedersen

VFFK Børselv 06.09 - 07.09.14:

2.pr VK kvalik B Bråke-Bøtta Pippa e/f Kurt Landau 
4.pr VK kvalik P Patjanens Ville Antinori e/f Per Anton Berg

MTFK NNM 30.08 - 31.08.14:
3.pr VK kvalik P Patjanens Ville Antinori e/f Per Anton Berg

NPK Hjerkinn 29.08 - 31.08.14:
1.pr AK P Skipsfjordhønas C Bolt e/f Wiggo Ditlefsen

TFK Tromsøprøven 23.08 - 24.08.14:
2.pr VK finale P Pellarskogens Kon e/f Ole Ingebrigtsen
1.pr VK m/CK kvalik P Joker e/f Ronny Hartviksen
2.pr VK m/CK kvalik P Pointnics E I Point e/f Ole Ingebrigtsen
1.pr AK P Patjanens Ville Antinori e/f Per Anton Berg

NM Skog Ljørdalen 22.08 - 24.08.14:
1.pr VK semi NM Skog GS Klettkovens Shira e/f Jim Pedersen
1.pr VK kvalik NM Skog GS Klettkovens Shira e/f Jim Pedersen
1.pr VK kvalik NM Skog IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen

NESK Kiærprøve 22.08 - 24.08.14:
4.pr VK finale ES Ringvassøyas Samira e/f Stein Martinsen
3.pr VK kvalik ES Steinrabbens Nala e/f Stein Martinsen

NVK Avd Troms Skogsfuglprøve 22.08.14:
1.pr AK Skog KV Itzas Heidi e/f Anne Maj Krogh

PS! Med klubbens fantastiske premiesankere som hevder seg individuelt og i lagkonkurranser kan det snike seg inn regnefeil! Dere får melde oss hvis dere oppdager feil!  

RaseHundFarMorEier/Fører Poeng
IS G-Tjikkom Av Miessevàrri Indus Vieksas Vilja Ronny Jørgensen 2120
GS Klettkovens Shira Imingens Bh Gær Go   Klettkovens Tausa III   Jim Pedersen  1040
P Skipsfjordhønas C Bolt  Jutevatnets Cox  Skipsfjordhønas Texi  Wiggo Ditlefsen  820
P Sollidalens A Kaia Ørntuas C Aiko  Ronja Øystein Pedersen 450
ES  Ringvassøyas Samira   Steinrabbens Felix   Ringvassøyas Shakira  

Stein Martinsen

400
Joker Koss  Ramfløydalens Pepsi

Ronny Hartviksen

370
KV Itzas Heidi Senjafjellets Bum Tsarek  Itzas Inka Anne Maj Krogh 340
P Patjanens Villa Antinori  Skipsfjordhønas Louis  Annahojs Sourva  Per Anton Berg  280
P Pointerlabbens Ina  Karacanis Nobel  Ramfløydalens Pepsi  Ronny Harviksen 270
P Pellarskogens Kon  Pointnics E I Point  Pellarskogens Rossi  Ole Ingebrigtsen 260
GS  Itzas Svaipa  Langsundets Nero  Tindfotens Itza  Anne Maj Krogh  240 
P Ronja Brutus  Rødfosens Pia Øystein Pedersen  240
P Stenbitens Lycke Black Luckys Rapp Hesselhøj Estelle Geir Arne Johansen 240
ES Steinrabbens Milo Ringvassøyas Mikkel Steinrabbens Tara Stein Martinsen 200
KV Langsundets Skade Rugdelias JMG Cogito Itzas Frøya Bjørn M. Baardvik 180
P Skipsfjordhønas C Tomsi Jutevatnets Cox Skipsfjordhøans Texi Tom Ditlefsen 180
ES Steinrabbens Nala Rypskogens Trick Ringvassøyas Samira Stein Martinsen 160
P Ørntuas Lady Gaja Javapoint Black Luckys Cantona Ørntuas C Rypa Tommy Samuelsberg 160
P Jimsrypas Lio Messi Pointnics E I Point Jimsrypas Mia John A. Sosltad 150
P Jimsrypas Kitty Black Luckys William Jimsrypas Cahppes Bivdi Jim Theodorsen 120
P Dansk Dynasty Elka Saxo Du Bois Des Perches Dansk Dynasty Yckel Geir Roger Hagenes 100
P Pointnics E I Point Jutevatnets Radar Pointnics Chanti Ole Ingebrigtsen 100
B Bråke-Bøtta Pippa Suhlegan No Risk Akira Kurt Landau 80
P Jippi Joker Enerumskogens Black-Miss Jenny Richardsen 80
P Pimens Aron Jutevatnets Radar Pimens Belle Terje Steinsund 80
IS Red Garlics Pastrami Irskesjøens Nix Nordfjällets Fb Robbyn Per Kanestrøm 50

 

Utstillingsresultater 2014:
Excellent BK,1BKK,1BTK,CK,Cert,BIR,3BIG 06.07.14 KV Itzas Heidi e/f Anne Maj Krogh
Excellent BK, 1BKK,1BTK,CK,Cert,BIR 06.07.14 GS Itzas Svaipa e/f Anne Maj Krogh
Excellent BK,1CHK,CK,1BTK,CACIB,BIR NKK Tromsø 15.06.14 ES Ringvassøyas Tinka e/f Oddmar Isaksen 
Excellent BK,1BKK,2BTK,CK, Res Cert, Res CACIB NKK Tromsø 15.06.14 KV Itzas Heidi e/f Anne Maj Krogh
Excellent BK, 2BKK,3BTK,CK, Res Cert NKK Tromsø 15.06.14 GS Itzas Svaipa e/f Anne Maj Krogh
Excellent BK,1BKK,2BHK,CK,Cert NKK Tromsø 15.06.14 P Sollidalens A Storm e/f Linn Pedersen
Excellent BK,3BKK NKK Tromsø 15.06.14 P Pellarskogens Kon e/f Ole Ingebrigtsen
Excellent BK,1BKK,1BHK,BIR CK,Cert THK Tromsø 14.06.14 B Vinterfjellets Sør Alex e/f Kurt Landau
Very Good BK,3BKK THK Tromsø 14.06.14 P Sollidalens A Storm e/f Linn Pedersen
Very Good BK,4BKK THK Tromsø 14.06.14 P Pellarskogens Kon e/f Ole Ingebrigtsen
Excellent BK,1BKK,1BTK,BIR,CK,Cert MTFK Tromsø 13.06.14 P Stenbitens Lycke e/f Geir Arne Johansen
Excellent BK,3BHK,CK MTFK Tromsø 13.06.14 B Vinterfjellets Sør Alex e/f Kurt Landau
Excellent BK,2BKK MTFK Tromsø 13.06.14 P Jimsrypas Lio Messi e/f John A Solstad
Excellent BK,3BKK,CK,Res Cert 2BTK NPK Målselv 08.06.14 P Pointerlabbens Ina e/f Ronny Hartviksen
Excellent BK,2BKK,CK,4BTK NPK Målselv 08.06.14 P Sollidalens A Kaia e/f Øystein Pedersen
Excellent BK NPK Målselv 08.06.14 P Skipsfjorhønas C Tomsi e/f Tom Ditlefsen
Excellent BK NPK Målselv 08.06.14 P Jimsrypas Lio Messi e/f John A Solstad
Excellent AK NPK Målselv 08.06.14 P Lns Pointmann Lady e/f Svein A Andresen
Very Good BK NPK Målselv 08.06.14 P Pellarskogens Kon e/f Ole Ingebrigtsen
Very Good BK NPK Målselv 08.06.14 P Stenbitens Lycke e/f Geir Arne Johansen
Very Good BK NPK Målselv 08.06.14 P Tinka Av Vor-Point e/f Jim Møllnes
Good BK NPK Målselv 08.06.14 P Skipsfjordhønas C Bolt e/f Wiggo Ditlefsen

Helt på tampen av jaktprøvesesongen fikk Tromsø Fuglehundklubb et nytt medlem som har hatt en helt unik vintersesong!

Med 3 x CACIT, 3 X CK og som nybakt Norgesmester ønsker vi herved NJCH NMFHv14 IS G-Tjikkom Av Miessevàrri e/f Ronny Jørgensen velkommen til klubben.

Med disse fantastiske resultater som dere finner i nedenforstående resultatliste går Tjikkom inn på toppen av TFK Cup etter vintersesongen, vi gratulerer!

Jaktprøveresultater AK/VK Vinter 2014

Saltfjellet 25 - 27.04.14:
4.pr VK finale IS G-Tjikkom Av Miessevàrri e/f Ronny Jørgensen
1.pr VK m/CK semi IS G-Tjikkom Av Miessevàrri e/f Ronny Jørgensen
1.pr VK kvalik GS Klettkovens Shira e/f Jim Pedersen
4.pr VK kvalik P Skipsfjordhønas C Bolt e/f Wiggo Ditlefsen

Alta 11 - 13.04.14:
2.pr VK m/Res CACIT finale P Skipsfjordhønas C Bolt e/f Wiggo Ditlefsen
1.pr VK m/CK semi P Skipsfjordhønas C Bolt e/f Wiggo Ditlefsen
4.pr VK semi P Joker e/f Ronny Hartviksen
1.pr VK m/CK kvalik P Jimsrypas Kitty e/f Jim Theodorsen
3.pr VK kvalik KV Langsundets Skade e/f Bjørn Morten Baardvik
3.pr VK kvalik P Joker e/f Ronny Hartviksen
5.pr VK kvailik P Skipsfjordhønas C Bolt e/f Wiggo Ditlefsen
1.pr AK GS Itzas Svaipa e/f Anne Maj Krogh

Altevann 05 - 06.04.14:
3.pr VK kvalik P Pimens Aron e/f Terje Steinsund
2.pr AK P Pointerlabbens Ina e/f Ronny Hartviksen

NM Vinter Andøya 28 - 30.03.14:
1.pr VK finale m/CACIT Kongepokal og Norgesmester IS G-Tjikkom Av Miessevàrri e/f Ronny Jørgensen
2.pr VK semi IS G-Tjikkom Av Miessevàrri e/f Ronny Jørgensen
1.pr VK m/CK kvalik IS G-Tjikkom Av Miessevàrri e/f Ronny Jørgensen
1.pr VK m/CK kvalik GS Klettkovens Shira e/f Jim Pedersen
1.pr VK m/CK kvalik P Ronja e/f Øystein Pedersen
1.pr VK kvalik P Dansk Dynasty Elka e/f Geir Roger Hagenes
2.pr VK m/CK P Joker e/f Ronny Hartviksen
2.pr VK kvalik P Pellarskogens Kon e/f Ole Ingebrigtsen
3.pr VK kvalik ES Steinrabbens Milo e/f Stein Martinsen
1.pr VK semi ES Steinrabbens Milo e/f Stein Martinsen
2.pr VK kvalik Exit Cup P Skipsfjordhønas C Bolt e/f Wiggo Ditlefsen
3.pr VK finale Exit Cup KV Itzas Heidi e/f Anne Maj Krogh

NM Lag Vinter Andøya 27.03.14:
1.plass NM Lag (GS laget) GS Klettkovens Shira e/f Jim Pedersen
2.plass NM Lag (IS laget) IS G-Tjikkom Av Miessevàrri e/f Ronny Jørgensen
1.pr VK NM Lag (individuelt) IS G-Tjikkom Av Miessevàrri e/f Ronny Jørgensen
5.pr VK NM Lag (individuelt) GS Klettkovens Shira e/f Jim Pedersen

THK, Fuglehundgruppa Tromsø II 22 - 23.03.14:
1.pr VK m/CACIT finale P Sollidalens A Kaia e/f Øystein Pedersen
2.pr VK kvalik P Sollidalens A Kaia e/f Øystein Pedersen
5.pr VK finale  IS G-Tjikkom Av Miessevàrri e/f Ronny Jørgensen
3.pr VK kvalik IS G-Tjikkom Av Miessevàrri e/f Ronny Jørgensen
2.pr AK P Ørntuas G Lady Gaja Javapoint e/f Tommy Samuelsberg
2.pr AK P Ørntuas G Lady Gaja Javapoint e/f Tommy Samuelsberg
2.pr AK P Skipsfjordhønas C Tomsi e/f Tom Ditlefsen
3.pr AK IS Red Garlics Pastrami e/f Per Kanestrøm

NTFK Arnøya 08 - 09.03.14:
1.pr VK m/CACIT finale IS G-Tjikkom Av Miessevàrri e/f Ronny Jørgensen

TFK Tromsø I 01 - 02.03.14:
1.pr VK m/CACIT finale IS G-Tjikkom Av Miessevàrri e/f Ronny Jørgensen
2.pr VK m/CK kvalik IS G-Tjikkom Av Miessevàrri e/f Ronny Jørgensen
2 pr VK finale GS Klettkovens Shira e/f Jim Pedersen
3.pr VK kvalik GS Klettkovens Shira e/f Jim Pedersen
1.pr VK kvalik P Sollidalens A Kaia e/f Øystein Pedersen
3.pr VK kvalik ES Ringvassøyas Samira e/f Stein Martinsen
5.pr VK kvalik P Jimsrypas Lio Messi e/f John A. Solstad
2.pr AK P Jippi e/f Jenny Richardsen

MTFK Senja 22 - 23.02.14
2.pr AK P Pointerlabbens Ina e/f Jenny Richardsen

KJFF Ringvassøy 15 - 16.02.14:
1.pr VK finale P Ronja e/f Øystein Pedersen
1.pr VK kvalik P Stenbitens Lycke e/f Geir Arne Johansen
1.pr AK P Skipsfjordhøns C Bolt e/f Wiggo Ditlefsen

TFK klubbmesterskap AK 01.02.14:
Nr 1 P Skipsfjordhøns C Bolt e/f Wiggo Ditlefsen
Nr 2 P Forfjorddalens Marja Lisa e/f Rune Strandskog


TFK oppfordrer klubbens ekvipasjer til å melde inn jaktprøve og utstillingsresultater til TFK redaksjonen gjennom året.                    

  

 

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries