TFK Cup AK/VK pr 31.12.15.

PointStd060915Vinnerene av TFK Cup 2015 i AK/VK er kåret:   

Nr 1. P NJCH Pointnics E I Point e/f Ole Ingebrigtsen
(3 x 1.pr VK, 4 x 2.pr VK, 3 x 3.pr VK, 1 x 5.pr VK, 1.pl NM Lag Høyfjell(P Laget), 2 x CK totalt 1500 poeng)   

Nr 2. GS NJCH Jimbalayas Kenya e/f Roger Tømmerholen
(1 x 1.pr VK, 2 x 2.pr VK, 1 x 3.pr VK, 1 x 4.pr VK, 1 x 5.pr VK, 2 x 1.pr AK, 4 x 2.pr AK, 1 x CACIT, utst.premiert totalt 1145 poeng)    

Nr 3. ES NJCH Ringvassøyas Samira e/f Stein Martinsen
(3 x 1.pr VK, 2 x 2.pr VK, 1 x 3.pr VK, 1 x 4.pr VK, 2 x CK, utst.premiert totalt 775 poeng) 

TFK oppfordrer klubbens ekvipasjer til å melde inn jaktprøve og beste utstillingsresultat til TFK redaksjonen gjennom året, og husk å melde fra hvis dere oppdager feil eller mangler!  

Rase Hund Far Mor Eier/Fører Poeng
P Pointnics Point Jutevatnets Radar Pointnics Shanti Ole Ingebrigtsen 1500
GS Jimbalayas Kenya Bjørklitoppens Speedy Klettkovens Shira Roger Tømmerholen 1145
ES Ringvassøyas Samira Steinrabbens Felix Ringvassøyas Shakira

Stein Martinsen

775
P Tinka Av Vor-Point Pointnics Point Juvel En A Av-Vor Point Jim Møllnes 660
B Tromsørypas Ad Tim Delos Vom Schwanenberg Alaska Dei Fiorindo Per Johnny Skjæran 630
IS G-Tjikkom Av Miessevarri Indus Vieksas Vilja Ronny Jørgensen 620
ES Steinrabbens Nala Rypskogens Trick Ringvassøyas Samira

Stein Martinsen

535
B Reisavannets Ja-Kaos Alex Dei Fiorindo Reisavannets B-Java

Jan-Erik Jensen

530
P Jimsrypas Kitty Black Luckys William Jimsrypas Cähppes Bivdi

Jim Theodorsen

490
B Tromsørypas Pa Liz Reisavannets B-Aylo Bekkaurens Pia Per Johnny Skjæran 400
P Skipsfjordhønas C Bolt Jutevatnets Cox Skipsfjordhønas Texi Wiggo Ditlefsen 380
KV Itzas Heidi Senjafjellets Bum Tzarek Itzas Inka Anne Maj Krogh 360
GS Klettkovens Shira Imingens Bh Gær Go Klettkovens Tausa Iii

Jim Pedersen

230
KV Langsundets Amerika Varangervalpen Mikkel-Eirik Langsundets Skade

Bjørn M. Baardvik

225
KV Langsundets Skade Rugdelias JMG Cogito Itzas Frøya

Bjørn M. Baardvik

200
P Karacanis Noah Dansk Dynasty Goyo Karacanis Chili

Said Nordin

190
GS Jimbalayas Zeta Bjørklitoppens Speedy Klettkovens Shira

Jim Pedersen

180
B Kvikksteps Mira Orreskogens B-Røm Femme Fatale De La Sou.

Eivind Winther

180
P Jimsrypas Lio Messi Pointnics Point Jimsrypas Mia

John Solstad

150
P Sallirs TJ Cava Jimsrypas Jæger Ottorinos Tya Gunstein Bakland 130
P Patjanens Ville Antinori Skipsfjordhønas Louis Annahojs Sourva Per Anton Berg 100
P Sollidalens A Kaia Ørntuas C Aiko Ronja Øystein Pedersen 100
B Tromsørypas PE Hero Kruttåsens Eir Bekkaurens Pia Per Johnny Skjæran 100
P Joker Koss Ramfløydalens Pepsi Ronny Hartviksen 80
P Ottorinos Tya Balder Ottorinos Anna Dag Håvard Hanssen 50

 

Beste utstillingsresultater 2015:                

I TFK Cup AK/VK er det beste utstillingsresultat samt alle jaktprøveresultater som teller. Vi har tatt en rask gjennomgang av klubbens hunder som har vært på utstilling gjennom året og funnet disse resultatene.

15.03.15 P NUCH Pellarskogens Kon Exc BK,1BKK,1BHK,BIR,CK,Cert,CACIB,3BIG NKK Kristiansand e/f Line Ingebrigtsen
02.05.15 P NJCH Skipsfjordhønas C Bolt Exc BK,1BKK VFFK Hammerfest e/f Wiggo Ditlefsen
13.06.15 B NUCH Tromsørypas Ad Tim Exc BK,1BKK,1BHK,BIR,CK,Cert MTFK Bardu e/f Per Johnny Skjæran
13.06.15 B Tromsørypas Pa Liz Exc BK,1BKK,1BTK,BIM,CK,Cert MTFK Bardu e/f Per Johnny Skjæran
13.06.15 KV Langsundets Amerika VG BK,2BKK MTFK Bardu e/f Bjørn Morten Baardvik
14.06.15 P Tinka Av Vor-Point Exc BK,2BKK,2BTK,CK,Res Cert NPK Målselv e/f Jim Møllnes
14.06.15 P Jimsrypas Lio Messi Exc BK,2BKK NPK Målselv e/f John Solstad
20.06.15 P Franchannas Pointer Anthony Exc AK,1AKK,1BHK,BIR,3BIG,CK THK Tromsø e/f Per Anton Berg
20.06.15 GS Jimbalayas Kenya VG BK,2BKK THK Tromsø e/f Roger Tømmerholen
21.06.15 B Vinterfjellets Sør Alex Exc BK 1BKK 1BHK BIR CK Cert Cacib NKK Tromsø e/f Kurt Landau
21.06.15 KV Itzas Heidi Exc BK,2BKK,2BTK,CK,Res.Cert,Res CACIB NKK Tromsø e/f Ann Maj Krogh
28.06.15 ES NUCH Ringvassøyas Tinka Cert Sverige e/f Oddmar Isaksen
21.08.15 ES Steinrabbens Nala VG BK NESK e/f Stein Martinsen
21.08.15 ES NJCH Ringvassøyas Samira VG VTK,1VTKK NESK e/f Stein Martinsen

Jaktprøveresultater 2015: 

NTFK Reisa 10 - 11.10.15
2.pr AK P Sallirs Tj Cava e/Gunnstein Bakland f/Dag Håvard Hanssen

HedOpp Mjøsprøven 09 - 11.10.15
1. pr AK B Reisavannet`s Ja-Kaos e/f Jan-Erik Jensen
2. pr AK B Tromsørypa`s Ad Tim e/f Per Johnny Skjæran
2.pr AK B B Tromsørypa`s Pa Liz e/f Per Johnny Skjæran
2.pr AK B B Tromsørypa`s Pa Liz e/f Per Johnny Skjæran

NESK Kongsvold 02 - 04.10.15
1.pr VK semi ES Steinrabbens Nala e/f Stein Martinsen

VFFK Sennalandet 03 - 04.10.15
2.pr AK P Tinka Av Vor-Point e/f Jim Møllnes

TFK Ringvassøya 19 - 20.09.15
1.pr VK B Tromsørypas Ad Tim e/f Per Johnny Skjæran
2.pr VK B Reisavannets Ja-Kaos e/f Jan-Erik Jensen

Arvidsjaur Skogsfuglprøve 12 - 13.09.15
1.pr VK Skog P Sollidalens A Kaia e/f Øystein Pedersen

NPK NM Høyfjell individuelt 04 - 06.09.15
3.pr VK finale P Pointnics Point e/f Ole Ingebrigtsen
3.pr VK semi P Pointnics Point e/f Ole Ingebrigtsen
4.pr VK semi P Jimsrypas Kitty e/f Jim Theodorsen
1.pr VK kval P Jimsrypas Kitty e/f Jim Theodorsen
4.pr VK kval ES Ringvassøyas Samira e/f Stein Martinsen

NM Lag Høyfjell Kongsvold 03.09.15:
1.plass NM Lag (P laget) P Pointnics Point e/f Ole Ingebrigtsen
2.plass NM Lag (B laget) B Tromsørypas Ad Tim e/f Per Johnny Skjæran 

NFHK Sølvhundprøven 28 - 30.08.15
1.pr VK finale ES Ringvassøyas Samira e/f Stein Martinsen
1.pr VK m/CK semi ES Ringvassøyas Samira e/f Stein Martinsen
2.pr VK kval ES Ringvassøyas Samira e/f Stein Martinsen
2.pr VK m/CK semi ES Steinrabbens Nala e/f Stein Martinsen
1.pr VK m/CK kval ES Steinrabbens Nala e/f Stein Martinsen

MTFK Senjaprøven 29 - 30.08.15
1.pr VK finale P Pointnics Point e/f Ole Ingebrigtsen
2.pr VK kval P Pointnics Point e/f Ole Ingebrigtsen

Stjørna JFF Fosenprøven 26 - 27.08.15
3.pr VK B Tromsørypas Ad Tim e/f Per Johnny Skjæran
1.pr AK IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen
2.pr AK B Tromsørypas Ad Tim e/f Per Johnny Skjæran
 

THK Tromsøprøven I 22 - 23.08.15
1.pr VK kval KV Langsundets Skade e/f Bjørn Morten Baardvik
1.pr VK kval P Pointnics Point e/f Ole Ingebrigtsen
1.pr AK B Kvikkstepps Mira e/f Eivind Winther
2.pr AK B Kvikkstepps Mira e/f Eivind Winther


THK Skogsfuglprøve 21.08.15
1AK Skog GS Jimbalayas Kenya e/f Roger Tømmerholen
1AK Skog KV Itzas Heidi e/f Anne Maj Krogh
1AK Skog KV Langsundets Skade e/f Bjørn Morten Baardvik
3AK Skog P Karacanis Noah e/f Said Nordin
3AK Skog fullkombinert B Reisavannets Ja-Kaos e/f Jan-Erik Jensen

SFHK Saltfjellprøven 24.04 - 26.04.15
2.pr VK kval P Skipsfjordhønas C Bolt e/f Wiggo Ditlefsen

VFFK Alta 17.04 - 19.04.15
1.pr VK m/CACIT finale GS Jimbalayas Kenya e/f Roger Tømmerholen
2.pr VK finale B Reisavannets Ja-Kaos e/f Jan-Erik Jensen
3.pr VK finale P Jimrypas Kitty e/f JimTeodorsen
4.pr VK semi B Reisavannets Ja-Kaos e/f Jan-Erik Jensen
5.pr VK semi GS Jimbalayas Kenya e/f Roger Tømmerholen
1.pr VK m/CK kvalik P Jimrypas Kitty e/f JimTeodorsen
3.pr VK kvalik P Pointnics Point e/f Ole Ingebrigtsen
3.pr AK P Tinka Av Vor-Point e/f Jim Møllnes

Skåne 12.04.15
2.pr VK m/CK Res. Cacit HP P Patjanens Villa Antinori e/f Per Anton Berg

MTFK Altevann 11.04 - 12.04.15
3.pr VK kval GS Jimbalayas Kenya e/f Roger Tømmerholen
4.pr VK finale GS Jimbalayas Kenya e/f Roger Tømmerholen
4.pr VK kval GS Klettkovens Shira e/f Jim Pedersen
2.pr AK P Tinka Av Vor-Point e/f Jim Møllnes
3.pr AK P Tinka Av Vor-Point e/f Jim Møllnes

HVFK NM Vinter Andøya 27.03 - 29.03.15
2.pr VK m/CK semi P Pointnics Point e/f Ole Ingebrigtsen
1.pr VK m/CK kval Exit Cup ES Ringvassøyas Samira e/f Stein Martinsen
1.pr VK m/CK kval P Pointnics Point e/f Ole Ingebrigtsen
1.pr VK kval ES Steinrabbens Nala e/f Stein Martinsen
2.pr VK kval GS Jimbalayas Kenya e/f Roger Tømmerholen
4.pr VK kval IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen
5.pr VK kval KV Langsundets Amerika e/f Bjørn Morten Baardvik
3.pr AK P Sallirs TJ Cava e/f Gunnstein Bakland

NM Lag Vinter Andøya 26.03.15:
1.plass NM Lag (GS laget) GS Klettkovens Shira e/f Jim Pedersen
3.plass NM Lag (IS laget) IS G-Tjikkom Av Miessevàrri e/f Ronny Jørgensen
1.pr VK NM Lag (individuelt) P Pointnics Point e/f Ole Ingebrigtsen
5.pr VK NM Lag (individuelt) GS Klettkovens Shira e/f Jim Pedersen

Tromsø Fuglehundklubb, Tromsøprøven II 20.03 - 22.03.15
2.pr VK finale P Pointnics Point e/f Ole Ingebrigtsen
1.pr VK m/CK kval IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen
2.pr VK kval ES Ringvassøyas Samira e/f Stein Martinsen
2.pr VK kval P Pointnics Point e/f Ole Ingebrigtsen
4.pr VK kval P Jimsrypas Kitty e/f Jim Theodorsen
5.pr VK kval P Jimsrypas Lio Messi e/f John solstad
1.pr AK KV Langsundets Amerika e/f Bjørn Morten Baardvik
1.pr AK B Tromsørypas Pa Liz e/f Per Johnny Skjæran
1.pr AK GS Jimbalayas Zeta e/f Jim Pedersen

NTFK Arnøyprøven 07.03 - 08.03.15
1.pr VK finale P Skipsfjordhønas C Bolt e/f Wiggo Ditlefsen
2.pr VK finale KV Itzas Heidi e/f Anne Maj Krogh
1.pr VK kval B Reisavannets Ja-Kaos e/f Jan-Erik Jensen
1.pr VK kval B Tromsørypas PE Hero e/f Per Johnny Skjæran
2.pr VK kval GS Jimbalayas Kenya e/f Roger Tømmerholen

2.pr VK kval P Skipsfjordhønas C Bolt e/f Wiggo Ditlefsen
3.pr VK kval ES Ringvassøyas Samira e/f Stein Martinsen
4.pr VK kval KV Itzas Heidi e/f Anne Maj Krogh
5.pr VK kval IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen
6.pr VK kval B Tromsørypas Ad Tim e/f Per Johnny Skjæran

THK Fuglehundgruppa, Tromsøprøven I 28.02 - 01.03.15
2.pr VK finale IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen
1.pr VK m/CK kval IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen
2.pr VK kval P Joker e/f Ronny Hartviksen
5.pr VK kval P Pointnics Point e/f Ole Ingebrigtsen
1.pr AK GS Jimbalayas Kenya e/f Roger Tømmerholen
2.pr AK GS Jimbalayas Kenya e/f Roger Tømmerholen
2.pr AK GS Jimbalayas Zeta e/f Jim Pedersen
2.pr AK P Tinka Av Vor-Point e/f Jim Møllnes
3.pr AK P Ottorinos Tya e/f Dag Håvard Hanssen

MTFK Senjaprøven 21 - 22.02.15
2.pr AK GS Jimbalayas Kenya e/f Roger Tømmerholen
2.pr AK GS Jimbalayas Kenya e/f Roger Tømmerholen
3.pr AK P Tinka Av Vor-Point e/f Jim Møllnes

HVFK Vesterålsprøven 14 - 15.02.15
3.pr VK kval GS Klettkovens Shira e/f Jim Pedersen

KJFF Ringvassøyprøven 14 - 15.02.15
1.pr VK m/CK finale P Pointnics Point e/f Ole Ingebrigtsen
2.pr VK finale P Pellarskogens Kon e/f Ole Ingebrigtsen
3.pr VK finale IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen  
1.pr VK kval IS G-Tjikkom Av Miessevarri e/f Ronny Jørgensen
1.pr VK kval P Pointnics Point e/f Ole Ingebrigtsen
2.pr VK kval P Skipsfjordhønas C Bolt e/Wiggo Ditlefsen f/Viktor Strand
2.pr AK P Tinka Av Vor-Point e/f Jim Møllnes
2.pr AK GS Jimbalayas Kenya e/f Roger Tømmerholen
2.pr AK P Tinka Av Vor-Point e/f Jim Møllnes

Joomlas feilsøkingskonsoll

Økt

Profileringinformasjon

Minneforbruk

Database-spørringer